Veľké upratovanie

Nevyhovuje Vám, aby do Vášho súkromia chodil iný človek každý týždeň upratovať, vysávať, čistiť a vo Vašej neprítomnosti by mal na starosť poriadok vo Vašom byte či dome? My Vám ponúkame možnosť príležitostne si k sebe pozvať tím dôveryhodných odborníkov, ktorí sa o čistotu Vášho domova postarajú skutočne kvalitne, zodpovedne a rýchlo. Výsledky našej práce Vás presvedčia!

Clean Up Plus upratovanie Vám dokáže poskytnúť komplexné a odborné upratovacie služby. Poupratujeme, povysávame, ošetríme, nakonzervujeme a hĺbkovo vyčistíme skutočne všetko. Ak bude potrebné, zvesíme a operieme záclony, závesy, vyčistíme Vám rohožku pred dverami alebo vynesieme smeti.
Veľké upratovanie v sebe obsahuje súbor rozličných činností, ktoré sa ale líšia od konkrétneho úkonu a aj veľkosti domácnosti. Zákazníkom preto ponúkame férové účtovanie na báze hodinovej sadzby.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email