Upratovanie bytov a domov

Trávite príliš veľa voľných chvíľ upratovaním Vášho bytu alebo domu, avšak by ste ich radšej trávili s rodinou alebo priateľmi? Sťahujete sa práve do nového bytu, alebo potrebujete byt odovzdať uprataný a čistý? Stačí, keď nás kontaktujete a my všetky potrebné úkony spravíme za Vás!

Určite by si mnohí z Vás radšej oddýchli a využili čas inými, a predovšetkým, príjemnejšími činnosťami ako upratovaním. Naša spoločnosť Clean up Plus je pripravená Vám v tom pomôcť a prevziať Vaše starosti s upratovaním na seba.

Ďalším benefitom spolupráce s nami sú najmodernejšie technológie, strojové vybavenie a kvalitné čistiace prostriedky, ktoré máme k dispozícii. Vďaka našej špičkovej vybavenosti dokážeme Váš byt či rodinný dom dokonale a spoľahlivo vyčistiť, zatiaľ čo Vy sa už viac nemusíte trápiť s nekonečne zdĺhavým upratovaním. Clean Up Plus upratovanie Bratislava je tu pre Vás!

Veľké upratovanie

Nevyhovuje Vám, aby do Vášho súkromia chodil iný človek každý týždeň upratovať, vysávať, čistiť a vo Vašej neprítomnosti by mal na starosť poriadok vo Vašom byte či dome? Pre našich klientov v Bratislave a okolí ponúkame možnosť príležitostne si k sebe pozvať tím dôveryhodných odborníkov, ktorí sa o čistotu Vášho domova postarajú skutočne kvalitne, zodpovedne a rýchlo. Výsledky našej práce Vás presvedčia!

Prečítajte si viac o veľkom upratovaní bytov.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email