Hĺbkové čistenie tvrdých podláh

Pri pracovnom procese aplikujeme ucelený technologický postup, ktorý využíva jednokotúčové stroje, špeciálne sady, vyberanú čistiacu chémiu a následne priemyselný vysávač na mokré vysávanie a v závere čistenia mopy. Vďaka tejto metóde je možné vyčistiť tvrdé a hladké podlahy, ako sú PVC, linoleá alebo dlažby, až na úroveň, kedy nadobudnú vzhľad a čistotu takmer novej podlahy!

Pri štandardnom umývaní tvrdých podláh prebieha nenápadný, avšak podstatný proces. Pri každom jednom umývaní tie najťažšie a súčasne najjemnejšie nečistoty totiž nezostanú v mope alebo handre, neodsaje ich ani vysávač umývacieho stroja, ale sa pomaly a nepozorovateľne usádzajú na umývanej podlahe, na ktorej vytvárajú odolný film. Ten spôsobuje zníženie lesku, postupnú zmenu farebnosti podlahy a potláčanie štruktúry prírodného kameňa.

Hĺbkové čistenie tvrdých podláh vráti kameňu jeho pôvodnú štruktúru a všetkým ostatným podlahám farby, sviežosť a lesk. Navyše je profesionálne čistenie aj finančne výhodné, keďže jedným takýmto úkonom máte za zlomok ceny pôvodnú, novú podlahu. Presvedčte sa sami!

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email