Hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov

Koberec je jedna z vecí, ktorá sa v domácnosti zašpiní medzi prvými. Žiaľ, ani dôkladné vyprášenie a povysávanie koberca nestačí. Hoci znečistenie nemusí byť na pohľad viditeľné, vnútri môžu koberce ukrývať množstvo nečistôt a baktérií, ktoré nie je možné odstrániť ručným tepovaním. Preto poskytujeme dôkladné hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, ktoré nám umožní odstrániť z kobercov starú špinu, fľaky, prach, roztoče a ich výlučky, alergény, plesne a nežiaduce pachy (cigaretový dym, nehody po domácich zvieratkách a iné).

Hĺbkové čistenie oživí tkanivá Vášho koberca a ten zostane dôkladne vyčistený nielen na povrchu, ale aj vo vnútri. Pri práci využívame výkonné a kvalitné prostriedky, vďaka ktorým Vám vieme zaručiť perfektný výsledok.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email