Clean Up Plus

Spoločnosť ROLTA, s. r. o., ktorá na trhu figuruje už viac ako 20 rokov, sa orientuje na spracovanie, ťažbu a predaj rôznych druhov piesku, štrkov či drveného kameniva.

Kameňolom - štrky a drvené kamenivo

Prevádzkujeme kameňolom Leňušská, ktorý sa nachádza 12 km od Brezna, smerom na Kráľovú Hoľu. V kameňolome sa obnovila ťažba v roku 2011 v ložisku horniny, ktorá je charakterizovaná ako kremičitá pararula.

Pararula kremičitá má svetlosivú až modrosivú farbu. Patrí do skupiny metamorfovaných hornín vhodných na použitie ako stavebný kameň, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a nenasiakavosťou. 

Využitie stavebného kameňa - pararula kremičitá:

 • betónové zmesi
 • bitumenové zmesi
 • gabionové steny
 • konštrukcie ciest
 • vodné stavby
 • a iné

ŠTRKY A KAMENIVO - CENNÍK

 

Požiadať o nezáväznú ponuku

 

Profil spoločnosti

Clean Up Plus upratovanie Bratislava je súkromná slovenská upratovacia spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnými službami upratovania a čistenia. 

Medzi naše upratovacie služby patrí:

 • Čistenie a upratovanie bytov a domov
 • Čistenie a upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov
 • Predkolaudačné čistenie a upratovanie nových objektov
 • Jednorazové alebo pravidelné umývanie okien, žalúzií a pod.
 • Upratovanie objektov pred alebo po sťahovaní
 • Hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, čalúneného nábytku či matracov extrakčnou metódou
 • Špeciálne čistenie a upratovanie priemyselných objektov

Viac informácií o činnostiach, ktorým sa venujeme, nájdete v kategórií služby.

Od vzniku našej spoločnosti sa usilujeme nielen o čistotu priestorov, ktoré nám naši partnerti pri upratovaní a čistení zverili, ale aj o čistotu našich vzťahov. Jasnú definíciu upratovacích činností, ktoré sa pri upratovaní budú vykonávať, pokladáme za dôležitý základ dlhodobo dobrého a lojálneho vzťahu s našimi partnermi.

Niet požiadavky, ktorú Vám pri upratovaní, čistení alebo tepovaní nedokážeme splniť. Kvalita každej upratovacej služby, ktorú realizujeme, a Vaša spokojnosť sú našimi najväčšími prioritami. Každoročne narastajúci obrat a počet našich spokojných partnerov potvrdzuje, že robotu, ktorú odvádzame, je skutočne na úrovni.

Upratovacie služby v Bratislave

Upratovanie a upratovacie služby vykonávame najmä v Bratislave a blízkom okolí. Špeciálne upratovanie alebo upratovanie priemyselných objektov je služba, ktorú úspešne poskytujeme našim partnerom na územi celého Slovenska. Upratujeme výrobné haly, lakovne, striekacie boxy a iné. Jednoducho, všetko čo sa Vám pri bežnej dennej prevádzke zašpiní, my dôkladne a spoľahlivo poupratujeme a vyčistíme!


Filozofia spoločnosti

Filozofiou spoločnosti Clean Up Plus upratovanie je odbremeniť Vás od úloh, ktoré Vám ukrajujú veľkú časť voľného času. A tak okrem samotných upratovacích prác zabezpečujeme pre Vás aj dodávky a dopĺňanie hygienického materiálu alebo nákup súvisiacich tovarov, ako napríklad chémiu potrebnú na prevádzku kuchyniek, rôzne osviežovače vzduchu či iný materiál podľa Vašich potrieb a prianí.

Clean Up Plus chce počúvať a rozumieť prianiam svojho zákazníka. Vnímame Vás pozorne a snažíme sa zodpovedne plniť všetky Vaše požiadavky a želania.

Pri každej našej činnosti sme vnútorne stotožnení s princípom slušnosti a korektnosti voči zákakazníkom. V prípade akýchkoľvek problémov dokážeme svoju chybu priznať a poskytnúť zákazníkovi dostatočnú kompenzáciu a riešenia, ktoré prispejú k ich spokojnosti. Za naozaj dôležitú vlastnosť považujeme schopnosť chyby identifikovať, odstrániť a zabrániť ich opakovaniu. Za Vašu pomoc v tomto procese sme Vám úprimne vďační. Pretože sa zlepšujeme a rastieme práve vďaka Vám.

Upratovanie je služba a poskytovať upratovacie služby znamená slúžiť. To však neznamená byť sluhom. Slúžiť znamená vnášať príjemnú atmosféru do všetkých procesov súvisiacich s upratovacími službami. Túto atmosféru pokladáme za jeden z rozhodujúcich predpokladov našej vlastnej podnikateľskej existencie a preto sa ju snažíme prenášať aj do obchodných vzťahov. 


Prečo práve my?

Často nás oslovujú zákazníci, ktorí sa s nami prvýkrát stretli práve prostredníctvom tejto našej internetovej stránky. V mori web stránok je upratovacích spoločností skutočne veľa a vyznať sa v nich môže byť ťažké. Ešte zložitejšie býva rozoznať skutočne serióznu a profesionálnu firmu, ktorá sa zaoberá upratovaním na úrovni. Preto by sme radi poukázali na zopár faktov, prečo si na upratovanie alebo čistenie vybrať práve našu nás.

 • Skúsenosti
  Clean Up Plus upratovanie poskytuje komplexné upratovacie služby už od roku 2007. Môžeme sa pochváliť veľkým počtom zákazníkov, ktorý sa každým rokom zvyšuje. Veľmi nás teší skutočnosť, že našu poctivú prácu a kvalitu upratovacích služieb vedia zákazníci dostatočne oceniť.
 • Technológie
  Máme k dispozícii množstvo výkonných a účinných upratovacích a tepovacích prístrojov. Používame len overenú, kvalitnú a bezpečnú techniku, vrátane prípravkov a materiálov na čistenie a upratovanie, ktoré sú šetrné voči rôznym povrchom.
 • Zamestnanci
  My vieme, že firmu a jej obraz vytvárajú zamestnanci. Naši pracovníci sú profesionáli s adekvátnou kvalifikáciou na upratovanie, čistenie alebo tepovanie. S nami máte istotu, že svoj príbytok alebo kanceláriu zverujete do rúk vyberanému tímu odborníkov, vďaka ktorým budú práce vykonané naozaj kvalitne, spoľahlivo a včas.
 • Komplexnosť
  Ponúkame kompletné služby súvisiace s upratovaním a čistením. Robíme maximum, aby sme našim kientom dokázali poskytnúť všetko, čo je v našich silách, často i nad rámec našich upratovacích povinností. No spokojný zákazník je náš primárny cieľ a zároveň najlepšia vizitka.
 • Kontrola
  Kontrola je prirodzenou súčasťou akejkoľvek našej činnosti. Každý náš pracovník si je vedomý, že výsledok svojej práce musí dôkladne skontrolovať.

Ak teda hľadáte upratovaciu spoločnosť v Bratislave a okolí, ktorá zabezpečuje nadštandardné služby v oblasi upratovacích prác a dbá predovšetkým na pevnosť obchodných vzťahov, nie na jednorazový zárobok, práve ste ju našli. Neváhajte sa o našich upratovacích službách presvedčiť, budeme veľmi radi, ak sa aj Vy pridáte medzi našich spokojných zákazníkov. Pre vašu spokojnosť urobíme maximum.


Plánovanie

Po spoločnej dohode a Vašom schválení naplánujeme a zrealizujeme každú zákazku. Naša spoločnosť kladie dôraz na plánovanie, pretože iba veci, ktoré majú systém, fungujú správne. Vďaka dôkladnému naplánovaniu všetkých postupov dokážeme pracovať efektívnejšie, zároveň šetríme Váš čas aj peniaze, investované do našich upratovacích služieb.

Navrhneme Vám alternatívne riešenia, zakomponujeme Vaše priania a zohľadníme Vaše potreby. Náš systém riadenia, skúsenosti, veľký počet voľných pracovníkov a kvalita našich projektových manažérov sú garanciou toho, že dokážeme zostaviť spoľahlivý tím a poskytnúť tak kvalitné upratovanie a čistenie v Bratislave a to v akomkoľvek rozsahu.

Zabezpečujeme starostlivo vyberanú, odborne vyškolenú a profesionálne vedenú upratovaciu silu, optimálne technológie a programy na mieru. Tak, aby ste boli s nami maximálne spokojní.


Kontrola kvality

Kvalita a akosť našich upratovacích služieb patria k našim najvyšším prioritám. Dokonalá čistota do detailu je práve to, čo podporí výnimočnosť priestorov, v ktorých žijete alebo pracujete.

Poznáme a využívame správne spôsoby, vďaka ktorým pracujeme naozaj precízne. Profesionálne upratovacie postupy, technológie a ekologické čistiace prostriedky a materiály považujeme za štandard a radi Vám pri ich výbere ponúkneme aj rôzne alternatívy. Najnovšie technológie a čistiace prostriedky sú absolútnou samozrejmosťou nášho systému kvality. Nad nimi však stojí dobrá komunikácia.

Kniha prevádzky, ktorá u nás slúži na záznamy o kontrole a úlohach našich pravoníkov, je Vám kedykoľvek k dispozícii na zapísanie prípadných pripomienok. Pridávať poznámky môžete neobmedzene, kedykľovek máte potrebu niečo vylepšiť. Každou Vašou pripomienkou sa budeme zaoberať, pretože aj Vaše rady nám umožňujú neustále rásť a zlepšovať sa v našej profesii.

Objektový manažér patrí v Clean Up Plus medzi kľúčových pracovníkov. Bez ohľadu na to, o aký veľký priestor sa staráme, objektový manažér je vždy k dispozícii. Jeho úlohou je kontrolovať a dodržiavať kvalitu upratovacích prác našich zamestnancov u Vás. Je pripravený zaujímať sa o Vaše názory, preto je jeho funkcia pri našich upratovacích službách nesmierne dôležitá. Očakáva, že sa s ním podelíte o Vaše názory, či už pozitívne alebo negatívne. Všetky Vaše podnety sú pre nás veľmi dôležité. Za Vašu úprimnosť sme Vám veľmi vďační, pretože nám pomáha plniť Vaše potreby a požiadavky a dosiahnuť tak spokojnosť na oboch stranách.

Ku kvalite služieb prispieva aj dôkladná a regulárna kontrola. Práve objektový manažér vykonáva dozor nad stavom upratovacích činností v pravidelných intervaloch, minimálne však podľa harmonogramu kontrol dohodnutého s Vami. K spoľahlivej kontrole kvality prispieva aj vedenie našej spoločnosti, ktoré realizuje revízie pravidelne, dostatočne často a najmä bez ohlásenia u svojich zamestnancov.

Kontrola je pre nás jedným z rozhodujúcich prostriedkov k naplneniu nášho cieľa a ten je získať si Vašu priazeň a dosiahnuť Vašu spokojnosť s našimi upratovacími, čistiacimi a tepovacími službami.


Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email