Hĺbkové čistenie a tepovanie vankúšov

Čisté a zdravé prostredie patrí medzi najdôležitejšie faktory, ktoré prispievajú ku kvalitnému spánku. Hoci vankúše na prvý pohľad vyzerajú čisté, hlboko v textíliach ukrývajú roztoče, baktérie či prach.

Máme k dispozícií vysokovýkonný hĺbkový čistič, ktorý je špeciálne prispôsobený na čistenie vankúšov. Pomocou tohto extraktora dokážeme Vaše vankúše zbaviť intenzívneho zápachu, špiny alebo roztočov, ktoré môžu spôsobovať množstvo nepríjemností, ako napríklad alergie či iné zdravotné problémy.
Pri práci používame špeciálne čistiace prostriedky, ktoré sa dostanú hlboko do tkanív. Vaše vankúše ostanú dokonale čisté a zabezpečia Vám tak zdravší spánok, ktorý potrebujete.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email