Upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov

Mnohí z Vás strávia väčšinu dňa v kanceláriach a čisté, upratané a starostlivo udržiavané administratívne priestory sú pre Váš komfort dôležité. Upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov v Bratislave a okolí je hlavnou činnosťou našej spoločnosti. Pri výbere klientov nemáme vôbec žiadne obmedzenia. Dokážeme sa spoľahlivo postarať o jednu malú kanceláriu a rovnako dobre vieme upratať aj veľké business centrá. Vážime si každého nášho klienta, ktorý hľadá skutočne kvalitné upratovacie služby, pretože túžia pracovať v čistom a hygienickom prostredí. Kladieme maximálny dôraz na profesionálne a bezchybne odvedenú prácu.

Pravidelné upratovanie

Iba pravidelné upratovanie a čistenie Vašich kancelárií a administratívnych priestorov Vám zaručuje zdravé prostredie, ktoré je jedným zo základných pilierov pre Vaše maximálne sústredenie a dobré pracovné výkony. Najprv spoločne preskúmame zaťaženosť a úroveň využívania Vašich priestorov a následne navrhneme optimálne riešenia, pravidelnosť a rozsah upratovania kancelárií na mieru.

Prečítajte si viac o pravidelnom upratovaní kancelárií.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email