Špeciálne a priemyselné upratovanie

Rovnako dobre, ako s upratovaním bytov, domov a administratívnych priestorov, sa vieme vysporiadať aj s upratovaním v priemysle a stavebníctve. Máme bohaté skúsenosti s predkolaudačným upratovanám občianskych stavieb, hotelov a priemyselných objektov. Realizujeme špeciálne čistenie autoopravovní vrátane čistenia technológií autolakovní a staráme sa našim zákazníkom o ich výrobné prevádzky. V prípade záujmu o špeciálne upratovacie služby nás neváhajte kontaktovať a my Vám na požiadanie predložíme návrh technológií a vypracujeme kalkuláciu upratovania.

Kolaudačné čistenie a upratovanie

Ide o špecifický druh upratovania, ktoré vykonávajú výlučne odborníci. Masívne nasadenie kapacít a technológií, stres pri finalizácii investície, množstvo použitých, často netradičných materiálov, rôznorodé druhy znečistenia - toto všetko si vyžaduje profesionálne riadený personál, ktorý pracuje rýchlo, avšak profesionálne a spoľahlivo. Súčasťou našej spoločnosti je práve takýto tím, a predovšetkým, je vždy plne k dispozícií poskytnúť špičkové upratovacie služby. V prípade záujmu Vám kalkuláciu kolaudačného upratovania zašleme po vyplnení dopytového formulára.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email