Prečo práve my?

Často nás oslovujú zákazníci, ktorí sa s nami prvýkrát stretli práve prostredníctvom tejto našej internetovej stránky. V mori web stránok je upratovacích spoločností skutočne veľa a vyznať sa v nich môže byť ťažké. Ešte zložitejšie býva rozoznať skutočne serióznu a profesionálnu firmu, ktorá sa zaoberá upratovaním na úrovni. Preto by sme radi poukázali na zopár faktov, prečo si na upratovanie alebo čistenie vybrať práve našu nás.

 • Skúsenosti
  Clean Up Plus upratovanie poskytuje komplexné upratovacie služby už od roku 2007. Môžeme sa pochváliť veľkým počtom zákazníkov, ktorý sa každým rokom zvyšuje. Veľmi nás teší skutočnosť, že našu poctivú prácu a kvalitu upratovacích služieb vedia zákazníci dostatočne oceniť.
 • Technológie
  Máme k dispozícii množstvo výkonných a účinných upratovacích a tepovacích prístrojov. Používame len overenú, kvalitnú a bezpečnú techniku, vrátane prípravkov a materiálov na čistenie a upratovanie, ktoré sú šetrné voči rôznym povrchom.
 • Zamestnanci
  My vieme, že firmu a jej obraz vytvárajú zamestnanci. Naši pracovníci sú profesionáli s adekvátnou kvalifikáciou na upratovanie, čistenie alebo tepovanie. S nami máte istotu, že svoj príbytok alebo kanceláriu zverujete do rúk vyberanému tímu odborníkov, vďaka ktorým budú práce vykonané naozaj kvalitne, spoľahlivo a včas.
 • Komplexnosť
  Ponúkame kompletné služby súvisiace s upratovaním a čistením. Robíme maximum, aby sme našim kientom dokázali poskytnúť všetko, čo je v našich silách, často i nad rámec našich upratovacích povinností. No spokojný zákazník je náš primárny cieľ a zároveň najlepšia vizitka.
 • Kontrola
  Kontrola je prirodzenou súčasťou akejkoľvek našej činnosti. Každý náš pracovník si je vedomý, že výsledok svojej práce musí dôkladne skontrolovať.

Ak teda hľadáte upratovaciu spoločnosť v Bratislave a okolí, ktorá zabezpečuje nadštandardné služby v oblasi upratovacích prác a dbá predovšetkým na pevnosť obchodných vzťahov, nie na jednorazový zárobok, práve ste ju našli. Neváhajte sa o našich upratovacích službách presvedčiť, budeme veľmi radi, ak sa aj Vy pridáte medzi našich spokojných zákazníkov. Pre vašu spokojnosť urobíme maximum.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email