Umývanie radiátorov

Hoci mnohí udržiavajú svoju domácnosť či kanceláriu v čistote a poriadku, pri pravidelnom upratovaní sa často zabúda na umývanie radiátorov. Tie sú nielen po vykurovacej sezóne špinavé a zanesené od rôznych nečistôt a baktérií.

My Vaše radiátory dokonale vyčistíme vďaka najnovšej technike a šetrným, avšak veľmi účinným čistiacim prostriedkom. Pri umývaní nevynecháme ani tú najmenšiu medzeru.

Byty, domy či kancelárie sú perfektne čisté až vtedy, keď je čisté naozaj všetko a preto netreba vynechávať ani radiátory. Túto našu službu odporúčame ako súčasť pravidelného alebo veľkého upratovania v bytoch a domácnostiach.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email