Orez a pílenie stromov

Mnoho majiteľov domov, chalúp či chát po istom čase zažijú aj situáciu, keď krásny, päťdesiat centimetrový stromček postupne narastie do rozmerov, kedy môže predstavovať niekoľko problémov. Nad jeho koreňmi praskajú dlažby, hrozí jeho zrútenie sa na strechu domu pri nepriaznivom počasí alebo sa riedke stromoradie mladých stromček zmení na hustú stenu mohutných stromov. V takýchto prípadoch niet inej možnosti ako ich spíliť.

Orez stromov a ich spílenie zabezpečujeme plne v súlade s princípmi ochrany prírody, ale aj majetku. Taktiež sme pripravení poskytnúť aj poradenstvo, ak si nie ste istý, či stromy spíliť alebo orezať.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email