Hĺbkové čistenie a tepovanie

Hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov

Koberec je jedna z vecí, ktorá sa v domácnosti zašpiní medzi prvými. Žiaľ, ani dôkladné vyprášenie a povysávanie koberca nestačí. Hoci znečistenie nemusí byť na pohľad viditeľné, vnútri môžu koberce ukrývať množstvo nečistôt a baktérií, ktoré nie je možné odstrániť ručným tepovaním. Preto poskytujeme dôkladné hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, ktoré nám umožní odstrániť z kobercov starú špinu, fľaky, prach, roztoče a ich výlučky, alergény, plesne a nežiaduce pachy (cigaretový dym, nehody po domácich zvieratkách a iné).

Hĺbkové čistenie oživí tkanivá Vášho koberca a ten zostane dôkladne vyčistený nielen na povrchu, ale aj vo vnútri. Pri práci využívame výkonné a kvalitné prostriedky, vďaka ktorým Vám vieme zaručiť perfektný výsledok.


Hĺbkové čistenie a tepovanie sedacích súprav

Vašu sedaciu súpravu dokážeme dôkladne hĺbkovo vyčistiť s pomocou kvalitných a výkonných vysokotlakových čističov. Vytepujeme skutočne všetky nečistoty, baktérie a špinu, ktoré sa nachádzajú vo vnútri sedačiek či kresiel.

Sedacie súpravy odporúčame hĺbkovo čistiť aspoň dvakrát ročne. Tým, že im zabezpečíte potrebné precízne ošetrenie, sa Vám odvďačí dlhšou životnosťou a čistotou. Hĺbkovým tepovaním odstránime prach zo sedačiek, čo následne prispieva k čistejšiemu vzduchu a zdravšiemu domácemu prostrediu.

Okrem sedacích súprav sa Vám postaráme aj iné druhy nábytku, ako sú napríklad taburety, kancelárske kreslá a podobne.


Hĺbkové čistenie a tepovanie matracov

Hoci si to často nechceme priznať a myslíme si, že máme posteľ čistú, nie vždy je tomu tak. Často je zákazník skutočne nemilo prekvapený, čo všetko sme hĺbkovým čistením odstránili z jeho matracov. 

Práve matrace bývajú výslovne živnou pôdou pre prachové roztoče. V noci im vytvárame perfektné podmienky pre život, keďže im matrac počas spánku zohrievame a prirodzeným potením im vytvárame ideálne prostredie, a teda teplo a vlhko. To následne spôsobuje ich ďalšie množenie. Avšak sme tu my, aby sme týchto neželaných votrelcov odstránili z Vašich postelí!


Hĺbkové čistenie a tepovanie vankúšov

Čisté a zdravé prostredie patrí medzi najdôležitejšie faktory, ktoré prispievajú ku kvalitnému spánku. Hoci vankúše na prvý pohľad vyzerajú čisté, hlboko v textíliach ukrývajú roztoče, baktérie či prach.

Máme k dispozícií vysokovýkonný hĺbkový čistič, ktorý je špeciálne prispôsobený na čistenie vankúšov. Pomocou tohto extraktora dokážeme Vaše vankúše zbaviť intenzívneho zápachu, špiny alebo roztočov, ktoré môžu spôsobovať množstvo nepríjemností, ako napríklad alergie či iné zdravotné problémy.
Pri práci používame špeciálne čistiace prostriedky, ktoré sa dostanú hlboko do tkanív. Vaše vankúše ostanú dokonale čisté a zabezpečia Vám tak zdravší spánok, ktorý potrebujete.


Hĺbkové čistenie tvrdých podláh

Pri pracovnom procese aplikujeme ucelený technologický postup, ktorý využíva jednokotúčové stroje, špeciálne sady, vyberanú čistiacu chémiu a následne priemyselný vysávač na mokré vysávanie a v závere čistenia mopy. Vďaka tejto metóde je možné vyčistiť tvrdé a hladké podlahy, ako sú PVC, linoleá alebo dlažby, až na úroveň, kedy nadobudnú vzhľad a čistotu takmer novej podlahy!

Pri štandardnom umývaní tvrdých podláh prebieha nenápadný, avšak podstatný proces. Pri každom jednom umývaní tie najťažšie a súčasne najjemnejšie nečistoty totiž nezostanú v mope alebo handre, neodsaje ich ani vysávač umývacieho stroja, ale sa pomaly a nepozorovateľne usádzajú na umývanej podlahe, na ktorej vytvárajú odolný film. Ten spôsobuje zníženie lesku, postupnú zmenu farebnosti podlahy a potláčanie štruktúry prírodného kameňa.

Hĺbkové čistenie tvrdých podláh vráti kameňu jeho pôvodnú štruktúru a všetkým ostatným podlahám farby, sviežosť a lesk. Navyše je profesionálne čistenie aj finančne výhodné, keďže jedným takýmto úkonom máte za zlomok ceny pôvodnú, novú podlahu. Presvedčte sa sami!


Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email