Pranie závesov a záclon

Ako sme už spomínali na našej podstránke umývanie okien, v prípade, že potrebujete oprať závesy či záclony, radi Vám ich zvesíme, operieme a opäť zavesíme. Všetky úkony výkonávame za pomoci šetrných prípravkov, avšak s maximálnym účinkom a za pomerne krátky čas. Ak túžite mať znovu krásny výhľad na dvor či záhradu a k tomu príjemnú vôňu vo Vašej domácnosti alebo kancelárii, obráťte sa na nás! Vaše záclony a závesy pre Vás operieme s radosťou.

Služba prania záclon a závesov je veľmi často využívaná ako súčasť pravidelného upratovania v kanceláriach a administratívnych priestoroch, rovnako patrí aj k veľkému upratovaniu v bytoch a domácnostiach.

Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email