Umývanie okien

Umývanie okien u väčšiny ľudí nepatrí k práve najobľúbenejším činnostiam. Aj pri veľkej snahe nemusí byť výsledný efekt uspokojivý a na oknách môžu ostať šmuhy či iné nedokonalosti.

Pri umývaní okien používame profesionálne príslušenstvo, čistiace prostriedky a techniku, vďaka ktorým dokážeme umyť okná skutočne za zlomok času, ktorý by ste obyčajne venovali umývaniu okien Vy. Pri práci využívame stierkový spôsob umývania okien, takže máte istotu, že po nás na Vašich oknách neostanú žiadne šmuhy, ale budú dokonale čisté. Na požiadanie Vám pred umývaním radi zvesíme záclony alebo závesy, pokiaľ ich chete oprať, a následne po umytí ich zavesíme späť.

Okná umývame celoročne, s výnimkou obdobia mrazov. Práce výkonávame maximálne do výšky 5 m.
 
Službu umývania okien poskytujeme v Bratislave a okolí pre:

  • Domácnosti
  • Firmy
  • Obchodné centrá
  • Školy a škôlky
  • Reštauračné zariadenia
  • Úrady

Umývanie okien, samozrejme, zahŕňa aj umytie okenných rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email