Umývanie svietidiel

Veľa gazdiniek často nedočiahne na svietidlá alebo luster umiestnený vo výške a aj manžel, ktorý zvyčajne vymieňa žiarovky, nemusí byť vždy po ruke. V svietidlách sa neustále usádza veľké množstvo prachu alebo mŕtveho hmyzu. Tým pádom vzniká veľa baktérií, ktoré pri vdychovaní pôsobia škodlivo na naše telo. V takomto prostredí môžu nastať dýchacie problémy predovšetkým u ľudí s respiračnými ochoreniami, no aj u detí to môže spôsobiť začiatok alergií alebo rôznych problémov s dýchaním.

Dezinfekciu svietidiel odporúčame vykonávať, samozrejme, tak často ako to je možné, avšak minimálne raz za štvrťroka. Náš upratovací tím nemá najmenší problém s umývaním a čistením svietidiel, rovnako ako aj ich umiestnením. A navyše, postaráme sa o ne v skutočne krátkom čase.

Odporúčame nevynechať čistenie a umývanie svietidiel v rámci veľkého upratovania.

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email