Profil spoločnosti

Clean Up Plus upratovanie Bratislava je súkromná slovenská upratovacia spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnými službami upratovania a čistenia. 

Medzi naše upratovacie služby patrí:

  • Čistenie a upratovanie bytov a domov
  • Čistenie a upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov
  • Predkolaudačné čistenie a upratovanie nových objektov
  • Jednorazové alebo pravidelné umývanie okien, žalúzií a pod.
  • Upratovanie objektov pred alebo po sťahovaní
  • Hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, čalúneného nábytku či matracov extrakčnou metódou
  • Špeciálne čistenie a upratovanie priemyselných objektov

Viac informácií o činnostiach, ktorým sa venujeme, nájdete v kategórií služby.

Od vzniku našej spoločnosti sa usilujeme nielen o čistotu priestorov, ktoré nám naši partnerti pri upratovaní a čistení zverili, ale aj o čistotu našich vzťahov. Jasnú definíciu upratovacích činností, ktoré sa pri upratovaní budú vykonávať, pokladáme za dôležitý základ dlhodobo dobrého a lojálneho vzťahu s našimi partnermi.

Niet požiadavky, ktorú Vám pri upratovaní, čistení alebo tepovaní nedokážeme splniť. Kvalita každej upratovacej služby, ktorú realizujeme, a Vaša spokojnosť sú našimi najväčšími prioritami. Každoročne narastajúci obrat a počet našich spokojných partnerov potvrdzuje, že robotu, ktorú odvádzame, je skutočne na úrovni.

Upratovacie služby v Bratislave

Upratovanie a upratovacie služby vykonávame najmä v Bratislave a blízkom okolí. Špeciálne upratovanie alebo upratovanie priemyselných objektov je služba, ktorú úspešne poskytujeme našim partnerom na územi celého Slovenska. Upratujeme výrobné haly, lakovne, striekacie boxy a iné. Jednoducho, všetko čo sa Vám pri bežnej dennej prevádzke zašpiní, my dôkladne a spoľahlivo poupratujeme a vyčistíme!

Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email