Upratovanie

Upratovanie bytov a domov

Trávite príliš veľa voľných chvíľ upratovaním Vášho bytu alebo domu, avšak by ste ich radšej trávili s rodinou alebo priateľmi? Sťahujete sa práve do nového bytu, alebo potrebujete byt odovzdať uprataný a čistý? Stačí, keď nás kontaktujete a my všetky potrebné úkony spravíme za Vás!

Určite by si mnohí z Vás radšej oddýchli a využili čas inými, a predovšetkým, príjemnejšími činnosťami ako upratovaním. Naša spoločnosť Clean up Plus je pripravená Vám v tom pomôcť a prevziať Vaše starosti s upratovaním na seba.

Ďalším benefitom spolupráce s nami sú najmodernejšie technológie, strojové vybavenie a kvalitné čistiace prostriedky, ktoré máme k dispozícii. Vďaka našej špičkovej vybavenosti dokážeme Váš byt či rodinný dom dokonale a spoľahlivo vyčistiť, zatiaľ čo Vy sa už viac nemusíte trápiť s nekonečne zdĺhavým upratovaním. Clean Up Plus upratovanie Bratislava je tu pre Vás!

Veľké upratovanie

Nevyhovuje Vám, aby do Vášho súkromia chodil iný človek každý týždeň upratovať, vysávať, čistiť a vo Vašej neprítomnosti by mal na starosť poriadok vo Vašom byte či dome? Pre našich klientov v Bratislave a okolí ponúkame možnosť príležitostne si k sebe pozvať tím dôveryhodných odborníkov, ktorí sa o čistotu Vášho domova postarajú skutočne kvalitne, zodpovedne a rýchlo. Výsledky našej práce Vás presvedčia!

Prečítajte si viac o veľkom upratovaní bytov.


Upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov

Mnohí z Vás strávia väčšinu dňa v kanceláriach a čisté, upratané a starostlivo udržiavané administratívne priestory sú pre Váš komfort dôležité. Upratovanie kancelárií a administratívnych priestorov v Bratislave a okolí je hlavnou činnosťou našej spoločnosti. Pri výbere klientov nemáme vôbec žiadne obmedzenia. Dokážeme sa spoľahlivo postarať o jednu malú kanceláriu a rovnako dobre vieme upratať aj veľké business centrá. Vážime si každého nášho klienta, ktorý hľadá skutočne kvalitné upratovacie služby, pretože túžia pracovať v čistom a hygienickom prostredí. Kladieme maximálny dôraz na profesionálne a bezchybne odvedenú prácu.

Pravidelné upratovanie

Iba pravidelné upratovanie a čistenie Vašich kancelárií a administratívnych priestorov Vám zaručuje zdravé prostredie, ktoré je jedným zo základných pilierov pre Vaše maximálne sústredenie a dobré pracovné výkony. Najprv spoločne preskúmame zaťaženosť a úroveň využívania Vašich priestorov a následne navrhneme optimálne riešenia, pravidelnosť a rozsah upratovania kancelárií na mieru.

Prečítajte si viac o pravidelnom upratovaní kancelárií.


Špeciálne a priemyselné upratovanie

Rovnako dobre, ako s upratovaním bytov, domov a administratívnych priestorov, sa vieme vysporiadať aj s upratovaním v priemysle a stavebníctve. Máme bohaté skúsenosti s predkolaudačným upratovanám občianskych stavieb, hotelov a priemyselných objektov. Realizujeme špeciálne čistenie autoopravovní vrátane čistenia technológií autolakovní a staráme sa našim zákazníkom o ich výrobné prevádzky. V prípade záujmu o špeciálne upratovacie služby nás neváhajte kontaktovať a my Vám na požiadanie predložíme návrh technológií a vypracujeme kalkuláciu upratovania.

Kolaudačné čistenie a upratovanie

Ide o špecifický druh upratovania, ktoré vykonávajú výlučne odborníci. Masívne nasadenie kapacít a technológií, stres pri finalizácii investície, množstvo použitých, často netradičných materiálov, rôznorodé druhy znečistenia - toto všetko si vyžaduje profesionálne riadený personál, ktorý pracuje rýchlo, avšak profesionálne a spoľahlivo. Súčasťou našej spoločnosti je práve takýto tím, a predovšetkým, je vždy plne k dispozícií poskytnúť špičkové upratovacie služby. V prípade záujmu Vám kalkuláciu kolaudačného upratovania zašleme po vyplnení dopytového formulára.


Pravidelné upratovanie

Iba pravidelné upratovanie a čistenie Vašich kancelárií a administratívnych priestorov Vám zaručuje zdravé prostredie, ktoré je jedným zo základných pilierov pre Vaše maximálne sústredenie a dobré pracovné výkony. Najprv spoločne preskúmame zaťaženosť a úroveň využívania Vašich priestorov a následne navrhneme optimálne riešenia, pravidelnosť a rozsah upratovania kancelárií na mieru.

Profesionálny tím, vysoko účinný systém riadenia upratovania a kontroly, v kombinácií s najnovšími technológiami a vysokoúčinnými čistiacimi prostriedkami Vám umožnia sústrediť sa naplno na svoju prácu, zatiaľ čo starostlivosť o upratovanie a čistenie administratívnych priestorov ponechať na našu firmu.

Upratovanie a čistiace služby súvisiace s upratovaním a čistením kancelárií:

  • Umývanie okien
  • Umývanie a čistenie žalúzií
  • Umývanie radiátorov
  • Umývanie svietidiel
  • Pranie záclon a závesov
  • Čistenie sociálnych zariadení

Veľké upratovanie

Nevyhovuje Vám, aby do Vášho súkromia chodil iný človek každý týždeň upratovať, vysávať, čistiť a vo Vašej neprítomnosti by mal na starosť poriadok vo Vašom byte či dome? My Vám ponúkame možnosť príležitostne si k sebe pozvať tím dôveryhodných odborníkov, ktorí sa o čistotu Vášho domova postarajú skutočne kvalitne, zodpovedne a rýchlo. Výsledky našej práce Vás presvedčia!

Clean Up Plus upratovanie Vám dokáže poskytnúť komplexné a odborné upratovacie služby. Poupratujeme, povysávame, ošetríme, nakonzervujeme a hĺbkovo vyčistíme skutočne všetko. Ak bude potrebné, zvesíme a operieme záclony, závesy, vyčistíme Vám rohožku pred dverami alebo vynesieme smeti.
Veľké upratovanie v sebe obsahuje súbor rozličných činností, ktoré sa ale líšia od konkrétneho úkonu a aj veľkosti domácnosti. Zákazníkom preto ponúkame férové účtovanie na báze hodinovej sadzby.


Nezáväzný kontaktný formulár

Vypracujeme Vám na mieru ponuku, prípadne poradíme a odporučíme vhodné riešenie. Všetko nezáväzne...

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia EÚ 2016/679 dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov za účelom zabezpečenia vzájomnej komunikácie iniciovanej týmto kontaktným formulárom. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak zanikne po uplynutí 3 rokov od jeho udelenia a údaje budú vymazané. Kontakt pre odvolanie súhlasu je info@clean-up.sk .
 Email